2de divisie

Poule A | Poule B | Poule C | Poule D |
Datum Wedstrijd Uitslag
10-09-18 Spekhorst 2 - BCA1 4-5
10-09-18 De Skihut 1 - Los Pollos Hermanos 3-6
10-09-18 't Zumpke99 - Memory 33 1/3 3-6
10-09-18 Kiloknallers - Strak an 2-7
10-09-18 Die Hards - Palace Family 2 4-5
10-09-18 Tante Bep - v-v
10-09-18 The Looney Tunes - Plan B natuurlijk 4-5
Datum Wedstrijd Uitslag
17-09-18 Spekhorst 2 - De Skihut 1 3-6
17-09-18 - The Looney Tunes v-v
17-09-18 Palace Family 2 - Tante Bep 5-4
17-09-18 Strak an - Die Hards 5-4
17-09-18 Memory 33 1/3 - Kiloknallers 6-3
17-09-18 BCA1 - Plan B natuurlijk 5-4
20-09-18 Los Pollos Hermanos - 't Zumpke99 8-1
Datum Wedstrijd Uitslag
24-09-18 De Skihut 1 - BCA1 8-1
24-09-18 't Zumpke99 - Spekhorst 2 6-3
24-09-18 Kiloknallers - Los Pollos Hermanos 2-7
24-09-18 Die Hards - Memory 33 1/3 4-5
24-09-18 Tante Bep - Strak an 5-4
24-09-18 The Looney Tunes - Palace Family 2 6-3
24-09-18 Plan B natuurlijk - v-v
Datum Wedstrijd Uitslag
01-10-18 Spekhorst 2 - Kiloknallers 3-6
01-10-18 De Skihut 1 - 't Zumpke99 7-2
01-10-18 Palace Family 2 - Plan B natuurlijk 3-6
01-10-18 Strak an - The Looney Tunes 3-6
01-10-18 Memory 33 1/3 - Tante Bep 4-5
01-10-18 Los Pollos Hermanos - Die Hards 4-5
01-10-18 BCA1 - v-v
Datum Wedstrijd Uitslag
08-10-18 't Zumpke99 - BCA1 2-7
08-10-18 Kiloknallers - De Skihut 1 3-6
08-10-18 Die Hards - Spekhorst 2 3-6
08-10-18 Tante Bep - Los Pollos Hermanos 5-4
08-10-18 The Looney Tunes - Memory 33 1/3 6-3
08-10-18 Plan B natuurlijk - Strak an 6-3
08-10-18 - Palace Family 2 v-v
Datum Wedstrijd Uitslag
22-10-18 Spekhorst 2 - Tante Bep 4-5
22-10-18 De Skihut 1 - Die Hards 5-4
22-10-18 't Zumpke99 - Kiloknallers 3-6
22-10-18 Strak an - v-v
22-10-18 Memory 33 1/3 - Plan B natuurlijk 4-5
22-10-18 Los Pollos Hermanos - The Looney Tunes 5-4
22-10-18 BCA1 - Palace Family 2 5-4
Datum Wedstrijd Uitslag
29-10-18 Kiloknallers - BCA1 7-2
29-10-18 Die Hards - 't Zumpke99 7-2
29-10-18 Tante Bep - De Skihut 1 5-4
29-10-18 The Looney Tunes - Spekhorst 2 5-4
29-10-18 Plan B natuurlijk - Los Pollos Hermanos 3-6
29-10-18 - Memory 33 1/3 v-v
29-10-18 Palace Family 2 - Strak an 7-2
Datum Wedstrijd Uitslag
05-11-18 Spekhorst 2 - Plan B natuurlijk 5-4
05-11-18 De Skihut 1 - The Looney Tunes 3-6
05-11-18 't Zumpke99 - Tante Bep 5-4
05-11-18 Kiloknallers - Die Hards 6-3
05-11-18 Memory 33 1/3 - Palace Family 2 5-4
05-11-18 Los Pollos Hermanos - v-v
05-11-18 BCA1 - Strak an 2-7
Datum Wedstrijd Uitslag
12-11-18 Die Hards - BCA1 7-2
12-11-18 Tante Bep - Kiloknallers 4-5
12-11-18 The Looney Tunes - 't Zumpke99 3-6
12-11-18 Plan B natuurlijk - De Skihut 1 4-5
12-11-18 - Spekhorst 2 v-v
12-11-18 Palace Family 2 - Los Pollos Hermanos 3-6
12-11-18 Strak an - Memory 33 1/3 4-5
Datum Wedstrijd Uitslag
19-11-18 Spekhorst 2 - Palace Family 2 6-3
19-11-18 De Skihut 1 - v-v
19-11-18 't Zumpke99 - Plan B natuurlijk 4-5
19-11-18 Kiloknallers - The Looney Tunes 4-5
19-11-18 Die Hards - Tante Bep 4-5
19-11-18 Los Pollos Hermanos - Strak an 7-2
19-11-18 BCA1 - Memory 33 1/3 4-5
Datum Wedstrijd Uitslag
03-12-18 Tante Bep - BCA1 6-3
03-12-18 The Looney Tunes - Die Hards 5-4
03-12-18 Plan B natuurlijk - Kiloknallers 3-6
03-12-18 - 't Zumpke99 v-v
03-12-18 Palace Family 2 - De Skihut 1 4-5
03-12-18 Strak an - Spekhorst 2 3-6
03-12-18 Memory 33 1/3 - Los Pollos Hermanos 4-5
Datum Wedstrijd Uitslag
10-12-18 Spekhorst 2 - Memory 33 1/3 4-5
10-12-18 De Skihut 1 - Strak an 4-5
10-12-18 't Zumpke99 - Palace Family 2 4-5
10-12-18 Kiloknallers - v-v
10-12-18 Die Hards - Plan B natuurlijk 4-5
10-12-18 Tante Bep - The Looney Tunes 5-4
10-12-18 BCA1 - Los Pollos Hermanos 2-7
Datum Wedstrijd Uitslag
17-12-18 Plan B natuurlijk - Tante Bep 3-6
17-12-18 - Die Hards v-v
17-12-18 Palace Family 2 - Kiloknallers 6-3
17-12-18 Strak an - 't Zumpke99 5-4
17-12-18 Memory 33 1/3 - De Skihut 1 4-5
17-12-18 BCA1 - The Looney Tunes 5-4
19-12-18 Los Pollos Hermanos - Spekhorst 2 7-2
Datum Wedstrijd Uitslag
07-01-19 Plan B natuurlijk - The Looney Tunes 5-4
07-01-19 - Tante Bep v-v
07-01-19 Palace Family 2 - Die Hards 2-7
07-01-19 Strak an - Kiloknallers 6-3
07-01-19 Memory 33 1/3 - 't Zumpke99 4-5
07-01-19 Los Pollos Hermanos - De Skihut 1 9-0
07-01-19 BCA1 - Spekhorst 2 3-6
Datum Wedstrijd Uitslag
14-01-19 De Skihut 1 - Spekhorst 2 6-3
14-01-19 't Zumpke99 - Los Pollos Hermanos 1-8
14-01-19 Kiloknallers - Memory 33 1/3 5-4
14-01-19 Die Hards - Strak an 5-4
14-01-19 Tante Bep - Palace Family 2 4-5
14-01-19 The Looney Tunes - v-v
14-01-19 Plan B natuurlijk - BCA1 4-5
Datum Wedstrijd Uitslag
28-01-19 Spekhorst 2 - 't Zumpke99 4-5
28-01-19 - Plan B natuurlijk v-v
28-01-19 Palace Family 2 - The Looney Tunes 6-3
28-01-19 Strak an - Tante Bep 3-6
28-01-19 Memory 33 1/3 - Die Hards 6-3
28-01-19 Los Pollos Hermanos - Kiloknallers 7-2
28-01-19 BCA1 - De Skihut 1 7-2
Datum Wedstrijd Uitslag
04-02-19 't Zumpke99 - De Skihut 1 2-7
04-02-19 Kiloknallers - Spekhorst 2 5-4
04-02-19 Die Hards - Los Pollos Hermanos 4-5
04-02-19 Tante Bep - Memory 33 1/3 6-3
04-02-19 The Looney Tunes - Strak an 4-5
04-02-19 Plan B natuurlijk - Palace Family 2 5-4
04-02-19 - BCA1 v-v
Datum Wedstrijd Uitslag
11-02-19 Spekhorst 2 - Die Hards 1-8
11-02-19 De Skihut 1 - Kiloknallers 9-0
11-02-19 Palace Family 2 - v-v
11-02-19 Strak an - Plan B natuurlijk 3-6
11-02-19 Memory 33 1/3 - The Looney Tunes 6-3
11-02-19 BCA1 - 't Zumpke99 1-8
11-03-19 Los Pollos Hermanos - Tante Bep 3-6
Datum Wedstrijd Uitslag
18-02-19 Kiloknallers - 't Zumpke99 5-4
18-02-19 Tante Bep - Spekhorst 2 6-3
18-02-19 The Looney Tunes - Los Pollos Hermanos 7-2
18-02-19 Plan B natuurlijk - Memory 33 1/3 5-4
18-02-19 - Strak an v-v
18-02-19 Palace Family 2 - BCA1 4-5
11-03-19 Die Hards - De Skihut 1 4-5
Datum Wedstrijd Uitslag
25-02-19 Spekhorst 2 - The Looney Tunes 2-7
25-02-19 De Skihut 1 - Tante Bep 4-5
25-02-19 't Zumpke99 - Die Hards 3-6
25-02-19 Strak an - Palace Family 2 4-5
25-02-19 Memory 33 1/3 - v-v
25-02-19 Los Pollos Hermanos - Plan B natuurlijk 3-6
25-02-19 BCA1 - Kiloknallers 4-5
Datum Wedstrijd Uitslag
18-03-19 Die Hards - Kiloknallers 5-4
18-03-19 Tante Bep - 't Zumpke99 7-2
18-03-19 The Looney Tunes - De Skihut 1 5-4
18-03-19 Plan B natuurlijk - Spekhorst 2 6-3
18-03-19 - Los Pollos Hermanos v-v
18-03-19 Palace Family 2 - Memory 33 1/3 3-6
18-03-19 Strak an - BCA1 5-4
Datum Wedstrijd Uitslag
25-03-19 Spekhorst 2 - v-v
25-03-19 De Skihut 1 - Plan B natuurlijk 4-5
25-03-19 't Zumpke99 - The Looney Tunes 3-6
25-03-19 Kiloknallers - Tante Bep 6-3
25-03-19 Memory 33 1/3 - Strak an 4-5
25-03-19 Los Pollos Hermanos - Palace Family 2 8-1
25-03-19 BCA1 - Die Hards 8-1
Datum Wedstrijd Uitslag
08-04-19 Tante Bep - Die Hards 8-1
08-04-19 The Looney Tunes - Kiloknallers 3-6
08-04-19 Plan B natuurlijk - 't Zumpke99 5-4
08-04-19 - De Skihut 1 v-v
08-04-19 Palace Family 2 - Spekhorst 2 5-4
08-04-19 Strak an - Los Pollos Hermanos 5-4
08-04-19 Memory 33 1/3 - BCA1 5-4
Datum Wedstrijd Uitslag
15-04-19 Spekhorst 2 - Strak an 5-4
15-04-19 De Skihut 1 - Palace Family 2 2-7
15-04-19 't Zumpke99 - v-v
15-04-19 Kiloknallers - Plan B natuurlijk 4-5
15-04-19 Die Hards - The Looney Tunes 4-5
15-04-19 Los Pollos Hermanos - Memory 33 1/3 8-1
15-04-19 BCA1 - Tante Bep 1-8
Datum Wedstrijd Uitslag
06-05-19 The Looney Tunes - Tante Bep 2-7
06-05-19 Plan B natuurlijk - Die Hards 4-5
06-05-19 - Kiloknallers v-v
06-05-19 Palace Family 2 - 't Zumpke99 6-3
06-05-19 Strak an - De Skihut 1 6-3
06-05-19 Memory 33 1/3 - Spekhorst 2 1-8
06-05-19 Los Pollos Hermanos - BCA1 6-3
Datum Wedstrijd Uitslag
13-05-19 Spekhorst 2 - Los Pollos Hermanos 4-5
13-05-19 De Skihut 1 - Memory 33 1/3 4-5
13-05-19 't Zumpke99 - Strak an 6-3
13-05-19 Kiloknallers - Palace Family 2 2-7
13-05-19 Die Hards - v-v
13-05-19 Tante Bep - Plan B natuurlijk 4-5
13-05-19 The Looney Tunes - BCA1 8-1