2de divisie

Poule A | Poule B | Poule C | Poule D |
Datum Wedstrijd Uitslag
11-09-23 Triple Hunters - The Next Generation 5-4
11-09-23 Club 26 - Cafe Vally's 1 7-2
11-09-23 Pieln Smieters - S.V. Markvogels 2 3-6
11-09-23 Fc het Stadsveld - Dart Team Hoksebarge 3-6
11-09-23 Buddy's 1 - Square Mountains 7-2
11-09-23 The Harbour Hitmen - Twente zonder grenze 7-2
11-09-23 Koel in Twente - Brothers 2 6-3
Datum Wedstrijd Uitslag
18-09-23 Twente zonder grenze - Buddy's 1 3-6
18-09-23 Square Mountains - Fc het Stadsveld 6-3
18-09-23 S.V. Markvogels 2 - Club 26 3-6
18-09-23 Cafe Vally's 1 - Triple Hunters 1-8
19-09-23 Koel in Twente - The Harbour Hitmen 2-7
23-10-23 Brothers 2 - The Next Generation 5-4
23-10-23 Dart Team Hoksebarge - Pieln Smieters 4-5
Datum Wedstrijd Uitslag
25-09-23 The Next Generation - Cafe Vally's 1 2-7
25-09-23 Triple Hunters - S.V. Markvogels 2 5-4
25-09-23 Club 26 - Dart Team Hoksebarge 5-4
25-09-23 Pieln Smieters - Square Mountains 6-3
25-09-23 Fc het Stadsveld - Twente zonder grenze 3-6
25-09-23 Buddy's 1 - Koel in Twente 4-5
25-09-23 The Harbour Hitmen - Brothers 2 6-3
Datum Wedstrijd Uitslag
02-10-23 Brothers 2 - Cafe Vally's 1 9-0
02-10-23 Twente zonder grenze - Pieln Smieters 8-1
02-10-23 Square Mountains - Club 26 5-4
02-10-23 Dart Team Hoksebarge - Triple Hunters 4-5
02-10-23 S.V. Markvogels 2 - The Next Generation 7-2
02-10-23 The Harbour Hitmen - Buddy's 1 5-4
02-10-23 Koel in Twente - Fc het Stadsveld 6-3
Datum Wedstrijd Uitslag
09-10-23 Cafe Vally's 1 - S.V. Markvogels 2 4-5
09-10-23 The Next Generation - Dart Team Hoksebarge 4-5
09-10-23 Triple Hunters - Square Mountains 6-3
09-10-23 Club 26 - Twente zonder grenze 2-7
09-10-23 Pieln Smieters - Koel in Twente 3-6
09-10-23 Fc het Stadsveld - The Harbour Hitmen 2-7
09-10-23 Buddy's 1 - Brothers 2 1-8
Datum Wedstrijd Uitslag
30-10-23 Brothers 2 - S.V. Markvogels 2 3-6
30-10-23 Twente zonder grenze - Triple Hunters 4-5
30-10-23 Square Mountains - The Next Generation 7-2
30-10-23 Dart Team Hoksebarge - Cafe Vally's 1 7-2
30-10-23 Buddy's 1 - Fc het Stadsveld 8-1
30-10-23 The Harbour Hitmen - Pieln Smieters 2-7
30-10-23 Koel in Twente - Club 26 4-5
Datum Wedstrijd Uitslag
06-11-23 S.V. Markvogels 2 - Dart Team Hoksebarge 2-7
06-11-23 Cafe Vally's 1 - Square Mountains 4-5
06-11-23 The Next Generation - Twente zonder grenze 3-6
06-11-23 Triple Hunters - Koel in Twente 6-3
06-11-23 Club 26 - The Harbour Hitmen 5-4
06-11-23 Pieln Smieters - Buddy's 1 5-4
06-11-23 Fc het Stadsveld - Brothers 2 3-6
Datum Wedstrijd Uitslag
13-11-23 Brothers 2 - Dart Team Hoksebarge 8-1
13-11-23 Twente zonder grenze - Cafe Vally's 1 7-2
13-11-23 Square Mountains - S.V. Markvogels 2 1-8
13-11-23 Fc het Stadsveld - Pieln Smieters 6-3
13-11-23 Buddy's 1 - Club 26 6-3
13-11-23 The Harbour Hitmen - Triple Hunters 6-3
13-11-23 Koel in Twente - The Next Generation 2-7
Datum Wedstrijd Uitslag
20-11-23 Dart Team Hoksebarge - Square Mountains 3-6
20-11-23 S.V. Markvogels 2 - Twente zonder grenze 3-6
20-11-23 Cafe Vally's 1 - Koel in Twente 4-5
20-11-23 The Next Generation - The Harbour Hitmen 3-6
20-11-23 Triple Hunters - Buddy's 1 5-4
20-11-23 Club 26 - Fc het Stadsveld 4-5
20-11-23 Pieln Smieters - Brothers 2 6-3
Datum Wedstrijd Uitslag
27-11-23 Brothers 2 - Square Mountains 6-3
27-11-23 Twente zonder grenze - Dart Team Hoksebarge 5-4
27-11-23 Pieln Smieters - Club 26 3-6
27-11-23 Fc het Stadsveld - Triple Hunters 1-8
27-11-23 Buddy's 1 - The Next Generation 6-3
27-11-23 The Harbour Hitmen - Cafe Vally's 1 6-3
27-11-23 Koel in Twente - S.V. Markvogels 2 0-9
Datum Wedstrijd Uitslag
11-12-23 Square Mountains - Twente zonder grenze 1-8
11-12-23 Dart Team Hoksebarge - Koel in Twente 4-5
11-12-23 S.V. Markvogels 2 - The Harbour Hitmen 5-4
11-12-23 Cafe Vally's 1 - Buddy's 1 3-6
11-12-23 The Next Generation - Fc het Stadsveld 6-3
11-12-23 Triple Hunters - Pieln Smieters 4-5
11-12-23 Club 26 - Brothers 2 5-4
Datum Wedstrijd Uitslag
18-12-23 Brothers 2 - Twente zonder grenze 7-2
18-12-23 Club 26 - Triple Hunters 7-2
18-12-23 Cafe Vally's 1 - Fc het Stadsveld 3-6
18-12-23 Buddy's 1 - S.V. Markvogels 2 4-5
18-12-23 The Harbour Hitmen - Dart Team Hoksebarge 5-4
18-12-23 Koel in Twente - Square Mountains 5-4
23-01-24 Pieln Smieters - The Next Generation 5-4
Datum Wedstrijd Uitslag
08-01-24 Brothers 2 - Triple Hunters 4-5
08-01-24 Twente zonder grenze - Koel in Twente 7-2
08-01-24 Square Mountains - The Harbour Hitmen 3-6
08-01-24 Dart Team Hoksebarge - Buddy's 1 7-2
08-01-24 S.V. Markvogels 2 - Fc het Stadsveld 7-2
08-01-24 Cafe Vally's 1 - Pieln Smieters 3-6
08-01-24 The Next Generation - Club 26 6-3
Datum Wedstrijd Uitslag
15-01-24 Brothers 2 - Koel in Twente 7-2
15-01-24 Twente zonder grenze - The Harbour Hitmen 5-4
15-01-24 Square Mountains - Buddy's 1 5-4
15-01-24 Dart Team Hoksebarge - Fc het Stadsveld 7-2
15-01-24 S.V. Markvogels 2 - Pieln Smieters 6-3
15-01-24 Cafe Vally's 1 - Club 26 5-4
15-01-24 The Next Generation - Triple Hunters 4-5
Datum Wedstrijd Uitslag
22-01-24 The Next Generation - Brothers 2 4-5
22-01-24 Triple Hunters - Cafe Vally's 1 6-3
22-01-24 Club 26 - S.V. Markvogels 2 4-5
22-01-24 Pieln Smieters - Dart Team Hoksebarge 1-8
22-01-24 Fc het Stadsveld - Square Mountains 4-5
22-01-24 Buddy's 1 - Twente zonder grenze 5-4
22-01-24 The Harbour Hitmen - Koel in Twente 6-3
Datum Wedstrijd Uitslag
05-02-24 Brothers 2 - The Harbour Hitmen 3-6
05-02-24 Twente zonder grenze - Fc het Stadsveld 7-2
05-02-24 Square Mountains - Pieln Smieters 4-5
05-02-24 Dart Team Hoksebarge - Club 26 5-4
05-02-24 S.V. Markvogels 2 - Triple Hunters 5-4
05-02-24 Cafe Vally's 1 - The Next Generation 2-7
05-02-24 Koel in Twente - Buddy's 1 4-5
Datum Wedstrijd Uitslag
26-02-24 Cafe Vally's 1 - Brothers 2 2-7
26-02-24 The Next Generation - S.V. Markvogels 2 6-3
26-02-24 Triple Hunters - Dart Team Hoksebarge 8-1
26-02-24 Club 26 - Square Mountains 7-2
26-02-24 Pieln Smieters - Twente zonder grenze 3-6
26-02-24 Fc het Stadsveld - Koel in Twente 4-5
26-02-24 Buddy's 1 - The Harbour Hitmen 2-7
Datum Wedstrijd Uitslag
04-03-24 Twente zonder grenze - Club 26 6-3
04-03-24 Square Mountains - Triple Hunters 3-6
04-03-24 Dart Team Hoksebarge - The Next Generation 5-4
04-03-24 S.V. Markvogels 2 - Cafe Vally's 1 9-0
04-03-24 The Harbour Hitmen - Fc het Stadsveld 5-4
04-03-24 Koel in Twente - Pieln Smieters 6-3
08-04-24 Brothers 2 - Buddy's 1 5-4
Datum Wedstrijd Uitslag
11-03-24 S.V. Markvogels 2 - Brothers 2 6-3
11-03-24 Cafe Vally's 1 - Dart Team Hoksebarge 1-8
11-03-24 The Next Generation - Square Mountains 6-3
11-03-24 Triple Hunters - Twente zonder grenze 4-5
11-03-24 Club 26 - Koel in Twente 7-2
11-03-24 Pieln Smieters - The Harbour Hitmen 1-8
11-03-24 Fc het Stadsveld - Buddy's 1 4-5
Datum Wedstrijd Uitslag
18-03-24 Twente zonder grenze - The Next Generation 5-4
18-03-24 Square Mountains - Cafe Vally's 1 5-4
18-03-24 Dart Team Hoksebarge - S.V. Markvogels 2 5-4
18-03-24 The Harbour Hitmen - Club 26 8-1
18-03-24 Koel in Twente - Triple Hunters 4-5
27-03-24 Brothers 2 - Fc het Stadsveld 6-3
27-03-24 Buddy's 1 - Pieln Smieters 6-3
Datum Wedstrijd Uitslag
25-03-24 Dart Team Hoksebarge - Brothers 2 6-3
25-03-24 S.V. Markvogels 2 - Square Mountains 6-3
25-03-24 Cafe Vally's 1 - Twente zonder grenze 2-7
25-03-24 The Next Generation - Koel in Twente 6-3
25-03-24 Triple Hunters - The Harbour Hitmen 2-7
25-03-24 Club 26 - Buddy's 1 5-4
25-03-24 Pieln Smieters - Fc het Stadsveld 5-4
Datum Wedstrijd Uitslag
08-04-24 Twente zonder grenze - S.V. Markvogels 2 7-2
15-04-24 Brothers 2 - Pieln Smieters 4-5
15-04-24 Square Mountains - Dart Team Hoksebarge 6-3
15-04-24 Fc het Stadsveld - Club 26 1-8
15-04-24 Buddy's 1 - Triple Hunters 5-4
15-04-24 The Harbour Hitmen - The Next Generation 8-1
15-04-24 Koel in Twente - Cafe Vally's 1 4-5
Datum Wedstrijd Uitslag
22-04-24 Square Mountains - Brothers 2 7-2
22-04-24 Dart Team Hoksebarge - Twente zonder grenze 2-7
22-04-24 S.V. Markvogels 2 - Koel in Twente 5-4
22-04-24 Cafe Vally's 1 - The Harbour Hitmen 2-7
22-04-24 The Next Generation - Buddy's 1 6-3
22-04-24 Triple Hunters - Fc het Stadsveld 8-1
22-04-24 Club 26 - Pieln Smieters 6-3
Datum Wedstrijd Uitslag
06-05-24 Brothers 2 - Club 26 2-7
06-05-24 Twente zonder grenze - Square Mountains 7-2
06-05-24 Pieln Smieters - Triple Hunters 5-4
06-05-24 Fc het Stadsveld - The Next Generation 5-4
06-05-24 Buddy's 1 - Cafe Vally's 1 3-6
06-05-24 The Harbour Hitmen - S.V. Markvogels 2 7-2
06-05-24 Koel in Twente - Dart Team Hoksebarge 6-3
Datum Wedstrijd Uitslag
27-05-24 Twente zonder grenze - Brothers 2 6-3
27-05-24 Square Mountains - Koel in Twente 5-4
27-05-24 Dart Team Hoksebarge - The Harbour Hitmen 2-7
27-05-24 S.V. Markvogels 2 - Buddy's 1 4-5
27-05-24 Fc het Stadsveld - Cafe Vally's 1 5-4
27-05-24 The Next Generation - Pieln Smieters 4-5
27-05-24 Triple Hunters - Club 26 3-6
Datum Wedstrijd Uitslag
03-06-24 Triple Hunters - Brothers 2 5-4
03-06-24 Club 26 - The Next Generation 7-2
03-06-24 Pieln Smieters - Cafe Vally's 1 4-5
03-06-24 Fc het Stadsveld - S.V. Markvogels 2 3-6
03-06-24 Buddy's 1 - Dart Team Hoksebarge 6-3
03-06-24 The Harbour Hitmen - Square Mountains 5-4
03-06-24 Koel in Twente - Twente zonder grenze 2-7