aandachtspunt elektronisch schrijfbord

Beste Captains,

Sinds een paar jaar mag je naast het schrijven op een schrijfbord ook gebruik maken van een elektronisch schrijfbord.

Het bestuur wil iedereen die werkt met een elektronisch schrijfbord, na een incident afgelopen jaar, op het volgende wijze:

Sommige systemen werken zo dat je online kan meekijken met wat er in een andere locatie wordt gegooid. Let er goed op dat de standen op internet overeenkomen met de standen in Teambeheer. Mocht je een fout maken via het elektronische schrijfbord en is de echte stand anders geef dit dan aan bij de opmerkingen als je het wedstrijdformulier invult in Teambeheer. Geef duidelijk aan waar het fout is gegaan.

Als er een melding bij ons binnenkomt dat de stand op internet niet overeenkomt met wat er later is ingevuld in Teambeheer en er is geen opmerking gemaakt dan krijgt de teamcaptain of teamcaptains een waarschuwing, bij een tweede fout komt er een straf.

Wij gaan ervan uit dat iedereen in een eerlijke competitie wil spelen en dat je altijd een fout kan maken maar geef het dan wel aan.

Wij doen dit omdat nu er veel meer teams spelen met een elektronisch schrijfbord er ook meer fouten gemaakt kunnen worden en dit kost ons als vrijwilligers veel extra werk.

Olaf Orriens

Competitieleider.